Bilgilerin bilgi işleme ve depolanması için güvenilir sistemler

Caspel Şirketi, güvenli, reddetmeye dirençli ve güvenilir bir veri toplama sistemi oluşturmak ve korumak konusunda çok iyi deneyim kazanmıştır. Caspel Şirketi'nin girişiminizin karşılaştığı ticari sorunları çözmek için sunduğu çözüm yüksek teknik operasyonel özellikler, esnek, düşünceli ve güvenli sistem ve erişilebilirliğin iyimserliği ile seçilmektedir.

 

Düzgün tasarlanmış mimari ve üretim sunucu (server) güçleri, depolanan verilerin hasarlardan korunması ve yetkisiz erişime karşı korunmasını sağlar. Tüm bunların yanında, riskleri kabul edilebilir düzeylere düşürmelerine imkan veren etkin konumu olan önemli bir merkezleştirilmiş yönetime de sahiptir. Geliştirilen ve muhafaza edilen veri işleme sistemleri, küçük ve orta ölçekli işletmelerin kurumsal müşterilerinin önünde bulunan çeşitli sorunların çözümü için uğraşmak üzere tasarlanmıştır.

Tekliflerimiz:

  • Bilgi depolama sistemlerinin konsolidasyonu ve sanallaştırılması için profesyonel hizmetler sunmak;
  • Yerel ağlar veya küresel ağ tarafından yetkilendirilmiş olmakla geniş bant verisine erişimin sürekliliği;
  • Mantıksal indeksleme, esnek arama ayarları ve bilgilerin barındırılması için senaryoların üretilmesi ile klasörlerin birleştirilmesi;
  • Altyapı ve bilgi medyasının hacim büyümesini yönetmek için esnek araçlar;
  • Kullanıcı grupları tarafından bilgi paylaşımını birlikte güvenli kullanma;
  • Tüm önemli standartları desteklemek;
  • Kullanıcıların nadiren talep ettiği yedeklerin ve verilerin otomatik olarak arşivlenmesiyle üretilen sistemin etkin çalışmasının istikrarı.

İLETİŞİM için

İşlem merkezleri ve veri depolama tesislerinin kurulması ve devreye sokulması zaman alır. Bu çalışma, müşterinin istek ve iş özellikleri göz önüne alınarak yapılır. İş sürecinin tam otomasyonu, yüksek düzeyde bilgi güvenliği sağlar.

Sistemin üretkenlik parametreleri, müşterinin gereksinimlerine ve verilerin hacmini artırmasıyla ilgili gelecek ihtimaller göz önünde bulundurularak ayrı ayrı ayarlanır. Caspel Şirketi, muhtemelen BT sistemlerinin çalışmayacağı durumda zarar görmüş ola bilen işletmeler için modern bir bilgilerin yedek kopyalama sistemi sunmaktadır.

Hardver ve yazılım çözümleri, her işletmenin veya kurumun bilgi işleme ve depolama alanının en uygun sürümünü bulmasına imkan sağlayacaktır.

Entegrasyon çözümleri

Maliyet kısıtlaması

Kaliteyi kaybetmeden maliyetleri düşürmek iş geliştirme için kaynakların boşa harcanmasını önleyecektir.

Üretkenliğin artırılması

Bilgi teknolojisi alanında sistem tasarımı ve telekomünikasyon altyapısı inşaatı için en kapsamlı hizmet yelpazesi.

İş süreçlerinin otomasyonu

Çağdaş ticari iş yürütme deneyimi, insan faktörü nedeniyle yapılan hataların ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Yukarı