İşletmenin etkili çalışması için hazır çözümler

Büyük ya da küçük bir lokanta işini başlatırken, en önemli konulardan biri gerekli ekipmanın yerleştirilmesi olacaktır. Her catering (yemek servisi) tesisinin sahibi, kendi restoranının orijinal ve şık olmasını istemektedir. Fakat şu anda onun önünde terminaller, yazıcılar ve Ön (Front), Arka (Back) ve Merkez (Head) ofislerin nerede yerleştirme gibi engeller buluna bilir. Toplu yemek sektörünün her alanında, ayrıca kayıt ve raporlama, personel işini koordine etme ve genel kontrol ve denetimin sağlanması gerekmektedir. Tüm bu gerekli iş süreçleri oldukça çok zaman ve dikkat gerektirir. Bununla birlikte, bunun sonucunda, müşteri hizmetlerinin hızı azalır, bu nedenle de onların konumlarını başka başka yerlere değiştirmeleriyle sonuclana bilir.

 

Yeni personelin eğitimi de nadir bir sorunlardan değildir. Otomasyon için çoğu durumda çeşitli yazılım ve ekipmanları satın alıp yönetebilen yeni çalışanlara eğitim verilmesi gerekiyor.

Caspel Şirketi restoran, kafe ve diğer catering (yemek servisi) tesisleri için çeşitli çözümler sunmaktadır. Bu çözümler, catering tesisinin verimliliğini, servis hızını ve kalitesini artırmayı öngörmektedir. Caspel Şirketi'nin sunduğu çözümler – süreçleri otomatikleştirmek için şirketimiz tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Bu yazılım, kamu yiyecek içecek işletmelerinin ticari ve iş özelliğini dikkate alarak geliştirilmiştir.

Caspel Şirketi'nin yazılım ürünü bir takım sorunları hızlı ve basit bir şekilde çözmeye yardımcı olur:

  • İşletmedeki tüm iş süreçlerini tek bir yazılımla kontrol etme yeteneği;
  • Ürün, malzeme ve personelin çalışma saatlerini özel bir çaba harcamadan hızlı bir şekilde kaydetmek;
  • Çalışma seyrini düzeltmek için gereken istatistiksel verilerin toplanması;
  • Olası dolandırıcılık ve hırsızlıklara karşı personel tarafından koruma sağlanması.

İLETİŞİM için

İşletmenizle ilgili her konuda bilgi sahibi olacak ve her an işinizin ilerlemesiyle ilgili istatistiklerle tanışma imkanı kazanacaksınız. Her yemek alımı, her sipariş, garsonların ve diğer görevli personel alımları rapora yansıtılacaktır. Süreçlerin otomatikleştirilmesi sayesinde iş hızınızı ve sunduğunuz müşteri sayısını artırabilirsiniz. Doğal olarak, şirketinizin imajında da olumlu yönde kendini gösterecektir.

Böylece Caspel Şirketi ile işbirliği yaparak şunları elde edebilirsiniz:

  • İş yerinizi otomatikleştirmek için yazılım;
  • Sunucu ayarlanması ve yapılandırılması;
  • POS ekipmanı;
  • Her aşamada teknik destek;
  • Tüm çalışanlar için ayrıntılı talimatlar;
  • Kalıcı güncellemeler ve daha iyi geliştirmeler.

Restoran işletmenizin işini organize etmeye yönelik doğru yaklaşım, size kaynak kazandıracak, kârınızı artıracak ve kısa sürede başarılı olmak imkanı sağalayacaktır.

Entegrasyon çözümleri

Maliyet kısıtlaması

Kaliteyi kaybetmeden maliyetleri düşürmek iş geliştirme için kaynakların boşa harcanmasını önleyecektir.

Üretkenliğin artırılması

Bilgi teknolojisi alanında sistem tasarımı ve telekomünikasyon altyapısı inşaatı için en kapsamlı hizmet yelpazesi.

İş süreçlerinin otomasyonu

Çağdaş ticari iş yürütme deneyimi, insan faktörü nedeniyle yapılan hataların ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Yukarı