Maliyetin düşürülmesi

İş kalitesine zarar vermeden giderlerin düşürülmesi, iş geliştirme için ek kaynakların serbest bırakılması anlamına gelir. İşletmelerin ilk bakışta küçük görünmekte olan maliyetleri, zamanla büyük aylık ve yıllık maliyetlere dönüştürmek eğilimleri vardır. Eğer mali akış kontrol edilse ve kapsamlı denetim hayata geçirilse, o maliyetlerin en aza indirilmesinden elde edilen kaynaktan daha verimli kullanım imkanı mevcut olur.

 

Caspel Şirketi'ne başvurarak, aşağıdaki alanlarda maliyetlerde önemli indirimler yapmak mümkündür:

  • BT uzmanlarına ödenilen giderlere;
  • Hesaplama güçlerine (sunucular, iş bilgisayarları, vb.) harcanan maliyetlere;
  • Yazılım donanımı ve ağlarla, veri depolama sistemleri ilgili maliyetlere;
  • Elektrik kullanımında ortaya çıkan masraflara.

BT optimizasyonu

Dikkate almak gerekir ki, hatta öncelikli yönü bilgi teknolojileri olmayan bir şirketin de BT departmanı genellikle yeterince büyük maliyet gerektirir. Bu zaman eğitimli ve işini bilen uzman arayışı kolay bir iş olmamakta, uzmanın olmaması ise işletmenin zarar ve kaybına yol açmaktadır.

Oysa Caspel Şirketi uzmanları ayrıca mevcut kaynakları inceleyecek, sorunların basitleştirme süreçlerini otomatikleştirecek ve BT yöneticisi işlevlerini devralacaktır. Bilgi teknolojisi yalnızca şirkete hizmet için gerekliyse, Caspel Şirketi'ne dış kaynak kullanımı için yön verin. Biz ağ ve yazılım teminatının düzenli olarak izlenmesi ve zamanında bakımını sağlamak önerisini sunuyoruz.

İLETİŞİM için

Hesaplama güçleri ve yazılım donanımı

Hiç kendimize böyle bir soru yöneltmek düşüncemizden geşmiş mi ki, antivirüs yazılımı, veri depolama sistemlerine, elemanlar için iş yerlerinin yapılmasına ve gerekli ofis programlarının yapılandırmasına şirket ne kadar para harcamaktadır?

Caspel Şirketi uzmanları, güvenlik çıkarlarından ve çalışma hızlarından ödün vermeksizin ek maliyetlerden nasıl kaçınacağını bilmekteler. Biz size indirimli fiyatlarla lisanslı yazılım elde etmek konusunda yardımcı oluruz ve ister zamandan, isterse de yerden ve paralarınızdan tasarruf etmek için "bulut" çözümleri yöntemini uygulamakta yardım edebiliriz.

Fiziksel içerik

Ağların optimize edilmesi mutlaka aşağıdaki faydaların elde edilmesine neden olacaktır:

  • Etki hızının artmasına;
  • Güvenlik düzeyinin yükselmesine;
  • Onarım ve bakım maliyetlerinin düşürülmesine.

Tabi ki, profesyonellere yalnızca bu kadar önemli bir işte güvenmek mümkündür. Caspel Şirketi'nin geniş imkanları çalışmanın kalitesi hakkında hiç şüphe uyandırmaz.

Elekrik enerjisi tüketiminin dikkatli analizi, sürekli beslenme sistemlerinin ve olağanüstü durumlara dirençli sistemlerin kullanılması, işletmenin aylık masraf ücretlerini önemli ölçüde azaltacaktır. Sanallaştırma çözümü de kısmen bu sorunlara çözüm bulmaktadır.

Eğer mali kaynakların dolaşımını tam kontrol etmek istiyorsanız, eğer tüm sorunların temelinin işin detaylarında olduğunun farkındaysanız, eğer siz gepiğe (kuruşa) tasarrufun sonuçta manata tasarruf anlamına geldiyinin farkındaysanız, o zaman, işletmenizde denetim yapılması ve işletmenizin giderlerinin azaltılması alanında hazır veya kişisel çözümün düzenlenmesi için Caspel Şirketi ile iletişime geçin!

Caspel Şirketi yöneticilerini +90 (216) 464 1 600 numaralı telefondan arayabilirsiniz!

Entegrasyon çözümleri

Maliyet kısıtlaması

Kaliteyi kaybetmeden maliyetleri düşürmek iş geliştirme için kaynakların boşa harcanmasını önleyecektir.

Üretkenliğin artırılması

Bilgi teknolojisi alanında sistem tasarımı ve telekomünikasyon altyapısı inşaatı için en kapsamlı hizmet yelpazesi.

İş süreçlerinin otomasyonu

Çağdaş ticari iş yürütme deneyimi, insan faktörü nedeniyle yapılan hataların ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Yukarı