Donanım çözümlerinin etkili optimizasyonu

Donanım çözümlerinin optimizasyonu, özellikle işinize uyacak şekilde tasarlanmış bir tedbirler kompleksidir. O, işletmenin işini daha da basitleştirmek, kurumsal ağın daha savunmalı ve güvenli olmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

 

Bu alandaki büyük ticari tecrübemiz, deneyimimizin boyut ve karmaşıklığına bakılmaksızın, herhangi bir BT (bilgi teknolojisi) ağı optimize etmemizi sağlar. Bu hizmet paketi aşağıdakileri içermektedir:

  • Altyapı güncel durumunun uzman değerlendirilmesi;
  • Donanım çözümlerinin optimizasyonu konseptinin geliştirilmesi;
  • Teknik bir görevin hazırlanması ve onun müşteriyle birlikte onaylanması;
  • İşlerin sözleşmede belirtilen hacim ve sürede tamamlanması.

Donanım çözümlerine yaklaşımımız, ağdaki ve ekipmandaki yükü en iyi duruma getirmemizi sağlar. Bu, işletmenin BT altyapısı çalışmalarının maliyetini düşürür ve işletmenin ticari faaliyetini geliştirmek için ücretsiz fonların ortaya çıkma olanağı yaratır. Şirketimiz donanım çözümleri tarafından geliştirilen donanım algoritması, en yüksek yüklenme süresini dağıtarak bilgi işlemi ve ağ güçleri üzerindeki yükü azaltır.

Bu yaklaşım, ağdaki aygıtların karşılıklı etkileşimini önemli ölçüde basitleştirir. Örneğin, uzak terminal yazılımı önceden tanımlanmış olduğu zamanda – tipik olarak gece 00:00 – 04:00 arasında, yani şebeke ve sunucu düşük maliyetle indirildiğinde, sistemdeki cihazlar uygun bir şekilde birbirine bağlı olmaktadır.

İLETİŞİM için

İşletmenizin karşılaştığı sorunları optimize etme

Donanım çözümlerinin genel optimizasyonunun yanı sıra, nitelikli profesyonel ticari iş ağlarını geliştirmek için yüksek düzeyde çalışmaktayız. Günlük olarak ele almanız gereken konulara bağlı olarak, aşağıdaki sorunlara yönelik önlemler hazırlamaktayız:

  • Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ofis ağlarının geliştirilmesi;
  • Merkezi veri depolama sisteminin çalışmasının optimizasyonu;
  • Yedek kopyalamayı basitleştirmek ve veri depolama güvenilirliğini arttırmak;
  • Bilgi güvenliği düzeyini yükseltmek;
  • IP telefon için çözümlerin optimizasyonu.

Optimizasyon önlemlerinin geliştirilmesi sırasında dikkate alınması gereken kurumsal standartlarınız, bireysel gereksinimleriniz, arzularınız, bilgi ağlarının yapısal özellikleri ve cihaz çözümlerinin oda spesifikasyonları dikkate alınır.

Pazarın bu segmentinde, bizim sorumlu profesyonel yaklaşımımız ve büyük ticari uygulamalarımız konusundaki kararlılığımız, işletme hedeflerinizin belirlenen zaman aralığı içinde ve sistemin işini etkilemeden hedeflerinize ulaşmasını garanti eder.

Entegrasyon çözümleri

Maliyet kısıtlaması

Kaliteyi kaybetmeden maliyetleri düşürmek iş geliştirme için kaynakların boşa harcanmasını önleyecektir.

Üretkenliğin artırılması

Bilgi teknolojisi alanında sistem tasarımı ve telekomünikasyon altyapısı inşaatı için en kapsamlı hizmet yelpazesi.

İş süreçlerinin otomasyonu

Çağdaş ticari iş yürütme deneyimi, insan faktörü nedeniyle yapılan hataların ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Yukarı