BT autsorsing: düşünen kullanıcılar için bir çözüm

Dış kaynak kullanımı uzmanlaşmış merkezler tarafından uygulanan, sözleşme yöntemiyle işletmenin BT altyapısının desteklenmesi, bakımı ve modernizasyonu anlamına gelir. BT dışkaynak hizmeti, donanım veya yazılımın tam eşliği ve farklı yönlerde hedef desteğini (programlama, barındırma, test etme, vb.) içerir.

 

Bazen teknik konuların çözümü için farklı düzeylerde uzmanlara gereksinim duyulmaktadır. Dış kaynak kullanımı bir operatöre yardımı sağladıktan sonra yardımı ölçeklendirip gerekli yeterliliğe derinleştirek şirketin bünyesinde bulunan tüm uzmanları bir araya getirebilir. CASPEL, müşterinin işinin BT altyapısını desteklemek için kapsamlı bir BT Dış Kaynak Hizmeti sunmaktadır.

Profesyonellişmiş BT şirketi olan CASPEL tarafından güncel konuların çözümünde görev verilmesi aşağıdaki sorunların giderilmesinin olanak sağlar:

  • Sorunun tam bir şekilde araştırılması ortaya çıkan herhangi bir sorunun derinlemesine incelenmesi için bilgi teknolojisinin çeşitli alanlarında uzmanlara sahiptir;
  • Raporların hızlı bir şekilde derlenmesi – müşteri şirketinin spesifik iş yönü hakkında bilgi sahibi olmak, uzmanlarımızın genellikle herhangi bir yöneticiden kaynaklanan finansal ve yasal konularla baş etmesine olanak tanımaktadır;
  • Faaliyetlerinin tüm sorumluluğu – Caspel araştırmaların doğruluğundan ve belgelerin sunulma süresinden sorumludur.

Her bir kurumun yöneticisi, ofis çalışanlarının işinden % 100 emin olmalıdır. BT hizmetleri ile ilgili bilgi sahibi personel yada depatmanınız olmadığı durumlarda, kalıcı veya geçici olarak yüksek kaliteli hizmet sunmaya hazırız.

İLETİŞİM için

Uzmanlarımızın yaptığı hizmetin faydaları

Uzmanlarımız 7 gün 24 tam hazır durumda iş başındalar. Bu nedenle de Siz her zaman mevcut durumla ilgili bilgi sahibi olacaksınız.

BT dış kaynak kullanımı aşağıdaki imkanları sağlayacaktır:

  • Mali kaynaklardan tasarrufu – Şirketimizin sunduğu hizmet maliyeti, tam zamanlı çalışanın ortalama maaşından vergileri eklendiğinde daha az maliyet getirmektedir;
  • Zamandan tasarruf – işletmenin personel kadrosunda bulunan tam zamanlı bir BT yöneticisinin aksine bu yönde çalışan Caspel uzmanı eğitim gerektirmez; aynı zamanda görevlerin hızı daha da yüksek olur;
  • Ofiste yer tasarruf – Tüm bunların yanı sıra, Şirketimiz tarafından tam bir bilgisayar donanımı, yazılım kurulumu, periferik ayarlama, web sayfalarının güncellenmesi hizmet servisi almak imkanına sahip olabilirsiniz. Avantajınız – uzmanlaşmış kuruluşları aramak yönünde işlerle uğraşmak gibi istenmeyen zaman kaybından kurtulmanızdır.

Entegrasyon çözümleri

Maliyet kısıtlaması

Kaliteyi kaybetmeden maliyetleri düşürmek iş geliştirme için kaynakların boşa harcanmasını önleyecektir.

Üretkenliğin artırılması

Bilgi teknolojisi alanında sistem tasarımı ve telekomünikasyon altyapısı inşaatı için en kapsamlı hizmet yelpazesi.

İş süreçlerinin otomasyonu

Çağdaş ticari iş yürütme deneyimi, insan faktörü nedeniyle yapılan hataların ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Yukarı