BT altyapısı yönetimi: müşterinin zaman ve para tasarrufu

Yerel ağ yönetimi – modern bir işletmenin BT altyapısının sürekli çalışmasını sağlamayı amaçlayan kapsamlı bir işlemdir. Bu konudaki temel ve öncelikli görev, yüksek derecede nitelikli BT mühendisini seçme sorunudur.

 

Caspel BT altyapısı alanında hizmetler sunmaktadır. Akılda tutulması gereken bir nokta, sistemin bir hizmet parçasının oluşturulmasına kapsamlı bir yaklaşım ve en uygun düzenlemelerini belirlemek işletmenin etkili iş girişimlerinin en önemli temellerinden biri olmasıdır.

Caspel, aşağıdaki yönergelerle BT altyapısına yazılım paketleri ile hizmet sağlamaktadır.:

  • Bilgisayar ağı tasarımı – yerel bilgisayar ağının çalışmasını geliştirmeyi amaçlayan varolan sistemin eksiksiz bir teşhisi, modernizasyon çözümlerinin araması veya ağ çözümünün kişisel bir projesinin tasarlanarak oluşturulması;
  • Veri iletimi, VPN-ağları, kablolu / kablosuz yerel ağları, farklı düzeylerde ağların oluşturulması ve onların işlevselliğinin ayarlanması;
  • Kapsamlı yönetim – yani ağ işlevselliği sağlayan sunuculara, eklentilere, ekipman sunucularına servis hizmeti ve bilgisayarların modernizasyonu ile ilgili önerilerin sunulması.

Nitelikli BT yöneticilerinin süreçlere katılımı, kesinlikle şirketin BT altyapısı performansını sınırsız artırmaya yardımcı olacaktır. Şirketimizin uzmanlaşmış merkezinde uygulanan en güncel teknoloji ve lisanslı yazılım, başarıya inanmanın garantisidir.

İLETİŞİM için

Caspel – kanıtlanmış BT yöneticinizdir

Kuruluşun yerel ağının dış yönetimi, farklı formatta ekipman bulundurulması durumunda önem kazanır. Bu tür ekipmanlara genellikle birkaç uzman tarafından hizmet edilmesi gereksinimi duyulmaktadır. Bununla birlikte, BT yöneticisi sorununa yapılan bu yaklaşım, kaynakları tasarruf etmenin yanı sıra, sistem hatalarının giderilmesine harcanan zamanın azalmasına ve üretim israfını önlemeye yardımcı olur.

Bu tür hizmetlerin doğrudan faydası – tüm BT altyapısı üzerinde sürekli kontrol olması ve sistemin işinde ihlallerin oluşması durumunda tanımlandığı üzere derhal yanıt vermesidir.

Entegrasyon çözümleri

Maliyet kısıtlaması

Kaliteyi kaybetmeden maliyetleri düşürmek iş geliştirme için kaynakların boşa harcanmasını önleyecektir.

Üretkenliğin artırılması

Bilgi teknolojisi alanında sistem tasarımı ve telekomünikasyon altyapısı inşaatı için en kapsamlı hizmet yelpazesi.

İş süreçlerinin otomasyonu

Çağdaş ticari iş yürütme deneyimi, insan faktörü nedeniyle yapılan hataların ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Yukarı