YARDIM MASASI: Profesyonel Teknik Destek

Caspel tüm müşterlerine 7/24 esasına dayalı olarak yazılım ve donanım hizmetlerini yerinde ve uzaktan olarak hizmet vermektedir. Önemli yazılım ve donanım üreticileri çözüm ortaklığı ile gerekli olan durumlarda üretici firma desteği ile modern iş dünyasının BT gereksinimlerini karşılayan standart ve “bulut” teknolojisi temeline dayalı olarak hazırlanmıştır. YARDIM MASASI'in rahat ve şeffaf iş akışının oluşturulması ve hızlandırılması için süreç başvuruların alınması ile başlar ve sorunun izlenmesi teknik destek hizmetinin etkin bir şekilde uygulaması ve sorunun çözülme aşamaları son bulur.

 

Herhangi bir YARDIM MASASI çözümünün mutlak bir bileşeni taleplerin kontrol modülünün varlığıdır. Modül kendiliğinde aslında kullanıcılardan alınan hata, hile veya olayları barındırmaya yönelik bir sistemdir. Bu taleplerin telefon görüşmeleri, E-postalar veya doğrudan sitede bulunan bilgiler gibi çeşitli kaynaklardan geleceği ihtimalini unutmamalısınız.

Bu durumda, talep alındıktan sonra, teknik servis çalışanlarından biri yönlendirilir.. Bu zaman talebin aciliyet ve önem kategorisinde değerlendirilmesi mümkündür.

Müşterinin ve çalışanın tüm iletişim geçmişi, tiketle yapılan çalışma sırasında hafızaya aktarılır. Sonuç olarak, teknik destek bölüm yöneticisi iletişimin tüm sürecini izleme imkanı bulacaktır. Bu yöntemle, desteğin işini kolayca kontrol etmeniz ve personelinizin verimliliğini analiz etmeniz sağlanmaktadır.

  • Kayıtlı kullanıcı veritabanı;
  • En yaygın ve sık sorulan sorular için mevcut çözümlerin özeti;
  • Müşterinin kişisel dolabının (kabinin) bulunması. Burada talebin konumu yansıtılır ve sapport ile (teknik destek çalışanı ile) yazışmalar sürdürülür;
  • Çeşitli hizmetler için ürün ve sözleşme temeli.

İLETİŞİM için

İşletmenizin iş kapasitesini desteklemek için verimli hizmet

Caspel tarafından geliştirilen ve uygulanan ERP YARDIM MASASI sistemi, denenmiş ve kendinden daha gelişmiş mekanizmaları bir araya getiren uygulamalarla benzersiz bir üründür. Teknik destek servis motoru, yazılım veya donanım çözümlerini gün boyunca çözebilen en üst düzeyde hizmet ve servis sunmak için sürekli olarak yükseltilir ve güncellenir. Caspel tarafından sağlanan "YARDIM MASASI" çözümünün kusursuz teknik içeriğine ek olarak, aşağıdaki hususlara da dikkat çekiyoruz:

  1. Sorunların sistematiğe edilmesi püf noktalarının etkin bir şekilde çözümlenmesini sağlayan standart çözümlerin geliştirilmesi;
  2. Destek hattında yer alan personelin bilgi düzeyinin sürekli artması;
  3. Arıza kayıtları için sık karşılaşılan sorunların ortaya çıkma nedenlerinin analizi ve bu tür sorunları önleme mekanizmalarının geliştirilmesi.

Caspel Şirketi, herhangi bir profil düzenlemesi için esnek YARDIM MASASI çözümleri sunmaktadır. Bu zaman ayarlama ve tam bilgi desteği yeterli tarife, açık ve basit bir arayüz, rahat ve kullanışlı teknik destek ağı oluşturmaya yardımcı olacaktır. Gerekli hallerde, sisteme gereksinim duyulan modülleri de eklemek mümkündür.

Entegrasyon çözümleri

Maliyet kısıtlaması

Kaliteyi kaybetmeden maliyetleri düşürmek iş geliştirme için kaynakların boşa harcanmasını önleyecektir.

Üretkenliğin artırılması

Bilgi teknolojisi alanında sistem tasarımı ve telekomünikasyon altyapısı inşaatı için en kapsamlı hizmet yelpazesi.

İş süreçlerinin otomasyonu

Çağdaş ticari iş yürütme deneyimi, insan faktörü nedeniyle yapılan hataların ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Yukarı