İklim ve güvenlik sistemlerinin profesyonel olarak düzenlenmesi

Caspel Şirketi tarafından iklim ve koruma sistemlerinin tasarımı ve kurulumu için geliştirilen çözümler, elemanlarınızın rahat çalışmasını ve kuruluşunuz için güvenli çalışma koşullarının temin edilmesini sağlar.

 

Bu alanda Caspel Şirketi'nin sunduğu ürünler, tasarım aşamasında olduğu zaman bile sistemin tüm işlevlerini dikkate alarak kapsamlı olması açısından farklı olmaktadır. İklim ve güvenlik sistemlerinin BT altyapısına uygulanması aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • Geliştirilmiş teknik performans göstergeleri;
  • Çalışma sırasında sistemin güvenilirliği ve reddetmeye direncliliği;
  • Kullanım ve servis maliyetlerinin azaltılması;
  • Sistemin iş parametrelerini ayarlama esnekliği.

Müşterilerin talep ve gereksinimlerine bağlı olarak, Caspel Şirketi iletişim sistemini, iklim kontrolünü, video gözetimi, erişime kontrol ve yönetim sistemini (EKYS) sıfırdan bile düzenleme veya mevcut ekipmanları optimize etme yeteneğine sahiptir.

İLETİŞİM için

Etkili iklim sistemleri

Ofisinizin veya işletmenizin üretiminin maksimum verimliliğini elde etmek isterseniz akıllı çözüm sınıfının çözümlerini kullanmanızı öneririz. Komforlu bir mikro iklim oluşturmak ve onu sürdürmek için aşağıdakileri kullanın:

  • Binaların girişlerinde kış mevsiminde soğuk havayı önleyen ısıtma perdelerinin montajı;
  • Gelişmiş klima sistemlerinin uygulanması;
  • Üretim ve büro tesislerinde hava sirkülasyonu (dolaşımı) için sorucuların kurulması;
  • Sunulmuş sıcaklık kontrolü ve heraretin kaybolmaması için merkezi modül kullanımı.

Ofis ve üretim için birinci sınıf güvenlik

Caspel Şirketi tarafından önerilen koruma sistemleri – konunun çevresindeki tüm boşlukları ortadan kaldıran bir kesin çözümdür. Bu sistemler personelin erişiminin bölgesel paylaşımını yapmağa, video gözetimi, olağanüstü durum alarm ve yangın alarm sistemlerinin uygulanmasına imkan tanır.

İşletme türüne ve ölçeğine göre maksimum fayda sağlayan etkin bir çözüm üretilip geliştirilmiştir. İklim ve koruma sistemleri oluşturma çalışmalarında sadece kendilerini gerçek hayatta iyi yönüyle göstermiş imalatçıların üretmiş oldukları donanımlar kullanılmaktadır.

Caspel Şirketi'nin kullandığı tüm çözümler, esnek ayarlama ve mevcut sistemlerde güvenliğin tek bir çevresini oluşturmasını ya da iklim kontrolü için kolay entegrasyonunu gerçekleştirir. Alarm sinyallerinin uzaktan kumandaya gönderilme ihtimali, alarm etkinleştirildiğinde özel güvenlik şirketlerinin veya devlet güvenlik görevli gruplarının işletmenin yerleştiği yere çağrılmasına olanak tanır.

Entegrasyon çözümleri

Maliyet kısıtlaması

Kaliteyi kaybetmeden maliyetleri düşürmek iş geliştirme için kaynakların boşa harcanmasını önleyecektir.

Üretkenliğin artırılması

Bilgi teknolojisi alanında sistem tasarımı ve telekomünikasyon altyapısı inşaatı için en kapsamlı hizmet yelpazesi.

İş süreçlerinin otomasyonu

Çağdaş ticari iş yürütme deneyimi, insan faktörü nedeniyle yapılan hataların ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Yukarı