Bilgilerin yedek kopyalanması

Ayrı bir şekilde seçilmiş veri taşıyıcıda bilgilerin yedeklenmesi "Toplu bilgilerinin rezervasyon çoğaltması için yazılım" adı verilen özel bir yazılım ile gerçekleştirilir. Böyle bir işlemin amacı, sabit disklerin hasar görmesi sonucu verilerin kaybolması durumunda içerdiği bilgileri geri yükleme işlemini basitleştirmektir.

 

Bu yöntem, yüksek güvenilirlik düzeyi, göreceli düşük maliyet ve belgelerin çevresine göre ayırt edilir; belirli bilgisayara yazılım ve çoğaltma sistemleri de dahil olmak üzere tüm verileri hızlı bir şekilde geri yükleyebilir.

Caspel Şirketi, arşivleme ve veri kurtarma alt sistemleri de dahil olmak üzere veri yedeklerinin çoğaltma sistemlerinin projelerinin geliştirilmesi, oluşturulması ve uygulanması konularında kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Şirketimiz tarafından geliştirilen çözüm – yedek kopya ve geri yükleme kavramlarıyla ilgili tüm süreçleri optimize etmek üzere tasarlanmıştır. Bunun için aşağıdaki araçlar kullanılmaktadır:

 • Veri arşivleme konusunda ileri tecrübe;
 • Bilgileri mevcut bilgi türüne göre bölme;
 • Bilgilerin korunması;
 • Biglilerin otomatik olarak yedek depolama düzeyine aktarılması;
 • Gelişmiş akıllı veri işleme.

İLETİŞİM için

Sistemimizde yedek kopyalama endüstrisinin öndegelenlerinin bileşenleri ve ileri teknolojiler uygulanmaktadır. Bunlar arşivleme, bulundurma ve veri kurtarma sistemlerinin oluşturulmasında kendilerini güvenilir, reddetmeye dirençli bileşenler olarak kanıtlamışlardır.

Caspel Şirketi tarafından geliştirilen sistem şu avantajlara sahiptir:

 • İdari yönetim için esnek düzenlemeler, yedek kopyaların oluşturulma döngüsünü ayarlamanıza izin verir;
 • Sistemin kapatılması ve kurtarılması için kısa bir zaman dilimine gereksinimin olması;
 • Veri koruma sisteminin derin entegrasyonu. Yedeğin içerdiği bilgilerin tek tek öğelerine yalnızca erişim verebilirsiniz;
 • Ofis içinde yedekleme ve verilerin kopyalanmasının önlenmesinin ortadan kaldırılması. Bu işlemler, yedeklerin depolanması için gerekli vinçesterlerin kapasitesini önemli ölçüde azaltmayı ve maliyetleri düşürmeyi mümkün kılar;
 • Yedek veritabanı oluşturmanın eksiksiz otomatik süreçleri zamandan ve kaynaklardan tasarruf etme imkanı vermekte ve bununla iş geliştirme üzerine odaklanma için zemin sağlamaktadır;
 • Veri kaybı riskinin ortadan kaldırılması çalışanlarınızın verimliliğini artırır ve BT departmanındaki yükü azaltır.

Entegrasyon çözümleri

Maliyet kısıtlaması

Kaliteyi kaybetmeden maliyetleri düşürmek iş geliştirme için kaynakların boşa harcanmasını önleyecektir.

Üretkenliğin artırılması

Bilgi teknolojisi alanında sistem tasarımı ve telekomünikasyon altyapısı inşaatı için en kapsamlı hizmet yelpazesi.

İş süreçlerinin otomasyonu

Çağdaş ticari iş yürütme deneyimi, insan faktörü nedeniyle yapılan hataların ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Yukarı