Denetim, danışmanlık ve izleme

Caspel müşterilerine bilgi teknolojisi ve telekomünikasyon altyapısının kurulmasında alanında geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Şirketimizin sunduğu hizmetler arasında, kurumsal ve IP telefon sistemlerinin oluşturulması, işletmenin kaynaklarının planlanması ve veri analizi sistemlerinin hazırlanması, Marka bağımsız ATM’ kurulması, teknik servisi ve diğer bu çeşit çözümler yer almaktadır. Bu çözümlerin amacı, müşterilerimizin etkin bir şekilde herhangi bir iş sürecini işletmesini sağlamaktır.

 

Her bir müşteriye bireysel yaklaşımı hedefi ile her somut çözüm, müşterinin tüm arzu ve isteklerini dikkate alarak hazırlanır. Bu nedenle Caspel tarafından yapılan ve üretilen her ürün, her zaman müşterilerimizin teknolojik ve diğer özelliklerine göre mükemmel biçimde uyarlanmıştır. Uzmanlarımız nihai durumun tüm yan etkilerini hesaba katacak ve ona uygun olan en etkili çözümü sunacaklardır.

Bir sorun mu ortaya çıktı?

Введите в поле справа свой TELEFON VE E-POSTA и мы обязательно с вами свяжемся.

Bilgi altyapısının çeşitli öğelerinin hazırlanmasının ayrı ayrı şirketlere destek alınması şirketler için gerekli olabilecek tüm taleplerle uyumsuz olan sonucların belirmesine neden olabileceği açıktır. Bu durumda, sistemin etkin çalışması tehlikeyle karşı karşıya kalacaktır. Bu nedenle de, sorunun çözümü için kapsamlı bir yaklaşımın olması önemlidir.

Caspel, müşterilerine geniş bir BT sistemleri geliştirme ve modernizasyon hizmetleri sunmaktadır. Şirketimiz yüksek derecede karmaşıklığa sahip projelerin hazırlanması çalışmalarına katılmaktadır. Uzmanlarımızın tecrübesi ve güvenirliği, ileri teknolojiler seti uygulaması, BT sektörünün en önemli alanlarında öncü teknolojik şirketlerle ortaklık ilişkileri ve ayrıca Tüm Avrupa ve Rusya coğrafyalarında projelerin uygulanması özelliklerinin derin bilgileri, şirketimizi bilgi teknolojileri ve telekomünikasyon altyapısı alanında tam hizmet donatıcısı olarak nitelendirmektedir.

Entegrasyon çözümleri

Maliyet kısıtlaması

Kaliteyi kaybetmeden maliyetleri düşürmek iş geliştirme için kaynakların boşa harcanmasını önleyecektir.

Üretkenliğin artırılması

Bilgi teknolojisi alanında sistem tasarımı ve telekomünikasyon altyapısı inşaatı için en kapsamlı hizmet yelpazesi.

İş süreçlerinin otomasyonu

Çağdaş ticari iş yürütme deneyimi, insan faktörü nedeniyle yapılan hataların ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Yukarı